Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

İster bireyler için ister firmalar için başarının kilit unsuru süreçlere hazırlıklı olmaktan geçmektedir. Tecrübe, süreçlerin içerisinde edinilebilir ve mutlak bir olgu iken süreçlerin en üst düzeyde verimlilikte geçmesinin temel yolu eğitimden geçmektedir. SUN Danışmanlık, tüm hizmetlerinde eğitim süreçleri içermekle beraber bazı temel konularda dönemsel olarak da bireylere ve girişimcilere yönelik eğitim sağlamaktadır. Bu kapsamda özellikle bireylere yönelik eğitimler PCM Eğitimi ve Satış Pazarlama Eğitimidir.

Bu eğitimlere ilişkin detaylar şöyledir:

PCM EĞİTİMİ;

Eğitimin Amacı; Avrupa Birliği uyum süreci çerçevesinde ve gelişen Dünya koşullarında katılımcıların bu süreçler hakkında bilgi sahibi olmaları, küresel imkânlar ve Türkiye-AB Katılım Öncesi Mali İşbirliği Süreci ile bu sürecin beraberinde getirdiği proje finansman imkânları ve Kalkınma Ajanslarına yönelik finans ve proje imkânları hakkında bilgilenmelerini sağlamak, katılımcıların yönetsel ve mali kapasitelerinin arttırılmasını desteklemek, proje hazırlama uygulama, izleme ve değerlendirme faaliyetlerinin kalitesini arttırmak ve özellikle de katılımcıların bu süreçlerde aktif olarak yer almalarını sağlamak temel amaçtır. Eğitimde katılımcılara Merkezi Finans ve İhale Birimi nezdindeki çağrılar ile özellikle Kalkınma Ajansları ve bunlarla birlikte diğer proje formlarının hazırlanması, doldurulması ve proje uygulamalarına yönelik beceri kazandırılması hedeflenmektedir

Müfredat İçeriği; 3 gün ( 15 Saat ) teorik eğitim, 4 gün uygulama çalışması.

Satış Pazarlama Eğitimi;
21.yüzyılda dünya çapında ekonomide farklılık yaratmak için önce ayakta durabilmek gereklidir. Bu da ürünün piyasaya sürüldükten sonra pazarlanması yerine, ürün ile ilgili piyasaya çıkmadan önce Pazar araştırması, reklam, çeşitli anketler, gerekirse satış mümessili desteğinin vb. satış-pazarlama gereklerinin ürünün piyasaya verilmeden önce yapılmasıyla olabilir. Bu ön araştırma ile işletmenin değil müşterinin bakış açısı, talebi doğrultusunda doğru seçimler yapılabilir.
Sun Danışmanlığın deneyimli eğitmenlerinden alacağınız satış ve pazarlama eğitimi sonunda yaptığınız satışları daha bilinçli yapabilir, müşterilerinize karşı yeni bir yaklaşım tarzı yakalayabilirsiniz. Ticareti kurallarına göre oynamak için ve bir işi bilerek yapmak çok önemlidir. Bu anlamda pek çok firma elemanlarına satış ve pazarlama konusunda eğitim aldırmaktadır. Satış ve pazarlama eğitimini ister kurumumuzda isterseniz de kendi iş yerinizde çalışanlarınıza aldırabilirsiniz. Satış ve Pazarlama kursu eğitim saatleri tamamen sizin isteğinize göre düzenlenmektedir. Mesai bitiminde  ya da hafta sonları bu eğitimlerimizden çalışanlarınızı yararlandırabilirsiniz

Müfredat İçeriği; Müfredat eğitime katılacakların tecrübelerine ve sektörüne göre değişiklik gösterir. Eğitimlerin tamamı uygulamalı ve interaktif bir ortamda gerçekleştirilir.

BADILLI TARIM
HAYATİ PLASTİK
TRANS-EL
LİLA KOZMETİK
BEDEN MERMER
TEKİN DEMİR
Top