Girişimcilik ve İş Planı Hazırlanması

Girişimcilik ve İş Planı Hazırlanması

İster işletmesini büyütmek isteyenler isterse fikrini işe dönüştürmek isteyen tüm girişimcilerin aklında aynı soru vardır: şimdi ne yapmak lazım? Nereden başlamanız gerektiği, hangi faaliyetleri uygulayacağınız, varmak istediğiniz hedefler, hedeflerinizin sonrası gibi unsurlar detay gibi gözükse de asıl olarak işinizin ana noktasıdır. SUN Danışmanlık bu noktada, işinizin ve fikrinizin ayrıntılı analizinizin çıkartılmasında, iş plan ve programlarının hazırlanmasında, ticari etkinliğinizi pazarlama ve satış aktiviteleri ile nasıl destekleyeceğiniz konusunda size etkin çözümler sunar.

Girişimcilik danışmanlığı kapsamında;

  • Şirket kurulumu veya şirketin dönüşümü konusunda bürokratik işlemler; ticaret sicil gazetesinde yer alacak şirket ana sözleşmenin hazırlanmasından kurumlarla ilişkilerin yürütülmesi, bu kurumlara sunulması gereken her türlü belgenin eksiksiz olarak temin edilmesi gibi tüm süreçte kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra, şirket kuruluşu, şirket açılışı, şirket unvan belirleme, açma/devir işlemleri, şirket kuruluş işlemleri, şirket departmanlarının kurulması ve hiyerarşik düzen ile yasal ve vergisel düzenlemeler, uygulamalar hakkında danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Öte yandan, ticari hayata yeni atılacak olan, yeni girişimci işletmelerin piyasadaki payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini en üst seviyeye taşımak ve öte yandan faaliyetlerini planlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktayız. Ayrıca aylık, yıllık ve 5 yıllık gibi belli periyotlarda bütçe planlaması, nakit akışı planlaması, çalışma sermayesi, bütçe ve finansal planlama gibi raporlama hizmetleri de verilmektedir. Şirket hedefleri belirleyerek işletmenin sürdürebilirliğini ve piyasa değerini artırmaktır.
BADILLI TARIM
HAYATİ PLASTİK
TRANS-EL
LİLA KOZMETİK
BEDEN MERMER
TEKİN DEMİR
Top