İnsan Kaynakları Sistemlerinin Kurulması ve Personel Temini

İnsan Kaynakları Sistemlerinin Kurulması ve Personel Temini

(Grup Bünyesinde Faaliyet Gösteren Analiz Kariyer Ltd. Şti. Eliyle)

10 yılı aşkın sektör tecrübesini yeni bir alanda değerlendirmek isteyen SUN Danışmanlık ortakları 2013 yılında Analiz Kariyer Ltd. Şti. Firmasını kurmuştur. Gerek ülkemiz gençlerinin kariyer gelişimlerini desteklemek ve gerekse firmaların insan kaynaklarını alanında eksiklerini gidermek adına faaliyet gösteren Analiz Kariyer ülkemizde beşeri kaynakların etkin değerlendirilmesi adına çalışmalar yürütmektedir.

Analiz Kariyer Ltd. Şti. olarak farkımız:

  • Müşterinin ihtiyaç duyduğu iş pozisyonlarına ilişkin pozisyon bazlı analizler ile iş tanımları geliştirir. Çalışma yerine, sosyal çevreye, müşteri profiline/yoğunluğuna ve rekabet koşullarına göre bu tanımlar ayrıntılandırılarak müşteri odaklı olması sağlanır.
  • Müşterisinin ihtiyaç duyduğu her bir pozisyonun gerektirdiği özelliklere uygun, özel ve özgün analiz sistemleri tasarlanır. Bu analizler nitelikli adayları belirlemek için nesnel ve adil koşullarda uygulanır.
  • Analizlerde başarılı olan her bir aday pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda mülakata tabi tutulur.
  • Kısa eğitim programlarıyla kısa listeye giren adayların eğitilmesi sağlanır. Eğitimi başarı ile tamamlayan adaylar müşterinin onayına sunulur.
  • “İşe Dokunan Eğitim Programları” ile yıl boyu Analiz Kariyer Akademi’de %100 uygulamalı “Satış ve Pazarlama, Dış Ticaret, Yönetici Asistanlığı ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı” eğitimler verilir. “Role Play”, “iş simülasyonu” ve “uygulamalı/yerinde staj” yöntemleriyle çalışma yaşamına hazır hale gelen adaylardan işe başvurmak isteyenler de müşterinin onayına sunulabilir.
  • Türkiye’de hiçbir özel istihdam bürosunda olmayan ve tamamen üniversite gençliğine yönelik “İşte Staj” programı ile gençlerin iş hayatına hazırlanması sağlanırken başarı potansiyeli yüksek gençlerden istekli olanlar Analiz Kariyer kurumsal müşterilerine yönlendirilir. “İşte Staj” programının bir diğer farkı ülkemiz gençlerinin sadece yurt içinde değil Erasmus+ ve benzeri programlarla yurt dışında staj yapmalarının sağlanmasıdır.
BADILLI TARIM
HAYATİ PLASTİK
TRANS-EL
LİLA KOZMETİK
BEDEN MERMER
TEKİN DEMİR
Top