Satış ve Pazarlama Stratejilerinin Geliştirilmesi

Satış ve Pazarlama Stratejilerinin Geliştirilmesi

Ürününüzün veya hizmetinizin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun istenilen satış başarısını yakalayamıyor musunuz? Pazarlama çalışmalarınız hala geleneksel yöntemlerden mi oluşuyor? Doğru satış ekibi kuramamaktan veya satış ekibinizden hedeflediğiniz performans ve sonuçları alamamaktan mı yakınıyorsunuz? Eskiden çok satan ürün veya hizmetinizin neden artık eski başarılı günlerini yakalayamadığını anlayamıyor musunuz?

Birbirine giderek daha fazla benzeyen ürün ve hizmetlerle dolan dünya pazarlarında rekabetin giderek yoğunlaştığı ve ürün üretmekten öte satışa dönüştürmenin daha önemli hale geldiği günümüzde satış ve pazarlamanın gerçekleştiği alan giderek gelişmekte ve farklı alanlara kaymaktadır. Müşteri bilincinin giderek arttığı ve artan bilincin müşteri taleplerini hızla değiştirdiği günümüzde 20 yıl öncesine nazaran bambaşka satış mecraları ve kanalları ile müşteri beklentileri karşılanmakta ve ancak bu yolda başarıyla yürüyen firmalar büyürken gelirlerini arttırabilmektedir.

Ülkemizin medya devlerinden Hürriyet Gazetesi’nin 2011 yılı Web reklam gelirlerinin toplam gelirlerinin içindeki payının %20’lere ulaşmış olması bu gerçeğin önümüzdeki yıllarda ne şekilde seyir halinde olacağı konusunda bize güzel bir örnek sunmaktadır. 10 yıldır ülkemizin tamamına yakınında yüzlerce firmaya satış gerçekleştirmiş SUN Danışmanlık her müşterisinin ihtiyacı doğrultusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti alanında hizmet vermektedir.

Firmamız Satış ve Pazarlama alanında:

  • Satış ve Pazarlama Analizlerinin Yapılması
  • Satış ve Pazarlama Stratejilerinin Geliştirilmesi
  • Satış ve Pazarlama Ekiplerinin Kurulması veya Geliştirilmesi
  • Satış ve Pazarlama Eğitimleri
BADILLI TARIM
HAYATİ PLASTİK
TRANS-EL
LİLA KOZMETİK
BEDEN MERMER
TEKİN DEMİR
Top