Biz Kimiz

Biz Kimiz

2005 yılında Ankara’da kurulan SUN Danışmanlık, 11 yılı aşkın bir süredir ülkemizde turizmden sanayiye tarımdan sosyal çalışmalarda, onlarca iş kolunda yüzlerce KOBİ, Sanayi Kuruluşu ve Sivil Toplum Kuruluşu’nun faaliyetlerinin gerçekleştirilmesine yönelik profesyonel destek sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana, 78 ilde 1000’den fazla projenin hayata geçmesine katkıda bulunan SUN Danışmanlık, sadece hibe ve destek kazandırdığı projelerin sayısı veya kullandırdığı hibe miktarıyla değil sektöre verdiği yönle de alanında  lider danışmanlık firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

9. Beş Yıllık Kalkınma Planı ve 2011-2014 Sanayi Strateji Belgesi’nde hedef olarak belirlenen “ülkemizde Ar-Ge ve İnovasyonun yaygınlaştırılması” stratejik hedefi doğrultusunda paydaşlarının bilinçlenmesini sağlayan ve Ar-Ge ve İnovasyonun KOBİ’lerin yaşam felsefesi haline dönüşmesine ülke genelinde katkıda bulunan SUN Danışmanlık, danışmanlık sektörünün son 11 yılda ülkemizde yerleşmesine önemli ölçüde katkıda bulunmuştur.

Markalaşma, Satış ve Pazarlama, Finansal Yönetim, Dış Ticaret, İnsan Kaynakları, Ürün ve Hizmet Geliştirme, Kalite Yönetim Sistemleri Kurulumu ve İşletilmesi gibi geniş bir çerçevede danışmanlık hizmetleri sağlayan SUN Danışmanlık, Türkiye genelinde farklı illerden yüzlerce müşterisinin geleceği yakalamasında stratejik çözüm ortağı olmuştur.

BADILLI TARIM
HAYATİ PLASTİK
TRANS-EL
LİLA KOZMETİK
BEDEN MERMER
TEKİN DEMİR
Top